Kanada değişim programları - Bir Ay

Kanada’da 1 aylık akademik program

Kanada’da 4 hafta süreyle akademik bir programa katılın.Türk öğretmenlerin yanı sıra Kanada Eğitim Bakanlığına bağlı koordinatörlerin rehberliğinde gönüllü ailelerin yanında kalıp her gün okula giderek bir Kanadalı öğrenci gibi Kanada’da yaşayın.

Program boyunca planlanan gezilere katılın, gönüllü ailelerin yanında kalarak zamanınızı tıpkı bir Kanadalı öğrenci gibi geçirin. Gün içerisinde Kanadalı öğrencilerle birlikte okula giderek derslere katılın. Hafta sonu ailelerle birlikte şehir merkezini, sosyal ve eğlence hayatını keşfe çıkın.Unutamayacağınız, eğitiminize ve geleceğinize büyük katkı olacak bu önemli deneyimi kaçırmayın.

1 aylık Akademik öğrenci değişim programına katılan öğrenciler yurt dışındaki seçkin üniversitelere girişte avantajlı ve tercih edilen öğrenciler arasında yer alıyor. Dünyada lise eğitiminde en iyi 3 ülkeden biri olan ve güvenli sosyal yaşantısı ile öne çıkan Kanada’da eğitim gören öğrenciler gelecekteki eğitim hayatlarında çok başarılı olmaktadır.

Öğrenciler program boyunca Kanadalı aileler yanında konaklayacaktır. Gönüllü ailelerin çocukları da öğrencilerle aynı okullarda eğitim görmektedir. Program süresince öğrenciler, gidilen okulun normal eğitim müfredatı ile eğitim göreceklerdir. Programa katılan her 10 öğrenci için okulunuzdan bir öğretmen veya danışman sizlere refakat edecektir.

  • Kanada’da 4 hafta akademik eğitim
  • Aile yanında konaklama
  • Kanada’daki havalimanı transferleri
  • Gidiş öncesi oryantasyon programları ve seminlere katılım
  • Karşılama ve Veda Seromonisi
  • Sağlık sigortası
  • Kültürel ve sosyal geziler

Program Ücreti

4.500 CAD

Program fiyatına uçak bileti, vize harçı ve cep harçlığı hariç tüm giderler dahildir

Nish Education logo

NISH Education

Nish Education olarak deneyimli eğitmen ve danışman kadromuzla eğitim serüveninde doğru adımları kolay atmanıza yardımcı olmaktayız.

İletişim

@NishEducation2022